Wolna dyskusja – marzec


Tutaj możecie porozmawiać na dowolne tematy, nie tylko związane z blogiem :) Serdecznie zapraszam.

39 comments on “Wolna dyskusja – marzec

 1. Zapraszam na pogaduchy ;)

 2. Rzucam temat: jaki obstawiacie wynik Polska – Czechy?
  Ja stawiam 2:0 dla naszych :)

 3. Ja ze znajomymi, obstawiam 2:1 dla Polski.
  A co do ewentualnych pogaduch, na dowolny temat, to… chętnie podejmę/my temat, a jest o czym gadać/pisać, więc mam/y wiele wspólnie do powiedzenia/napisania. Potwierdź tylko ,ze pomimo tego ,ze administrujesz tę stronę, a więc masz wpływ na wszystko, co się tu pojawia, nie będziesz sie bawił w sędziego-cenzuranta, który samodzielnie będzie decydował o tym, czy pełny dialog sie pojawi, czy też będzie on sztucznie kreowany, jak to robią administratorzy na internetowych portalach. Jeśli mówisz, ze można u Ciebie „gadać” na KAŻDY temat, to znaczy, ze niczego nie wykluczasz, a więc, dajesz RÓWNE SZANSE WSZYSTKIM STRONOM, czyli, ze zamieścisz opinię także tych, którzy mają nieco inne spojrzenie na to, co się aktualnie w świecie dzieje, niż Ty i ze nie będziesz-jak interia, czy onet itp.- cenzurował, wg własnego „widzimisię”, czy tak te „pogaduchy” pojmujesz?

  • Pojmuję :) Co powiesz na temat śmierci gen. Petelickiego? Moim zdaniem to absolutnie nie było samobójstwo, było słychać kilka strzałów. Może Cię zaciekawić fakt, że za rządów Donalda Tuska zginęło więcej generałów niż podczas II wojny światowej. Twoja kolej :)

 4. Odezwijcie się trochę ;)

 5. gó…….o nie blog, jesteś nawiedzony jak nazistowska świnia.chamie !!!!! i do tego skrajny prawicowiec…… bujaj na drzewo!

  • hahaha :D Dawno tak dobrego żartu nie słyszałem. Z tego co powiedziałeś wynika, że nazistowcy byli po stronie prawicy… brak mi słów na Ciebie. Twój poziom równa się ZERU.

 6. Dookoła stadionu jest pełno piramid z wszechwidzącymi oczyma, były pentagramy i kilka innych rzeczy. Illuminati dali swoje show. Co o tym sądzicie?

 7. Rzucam temat gaduły: Jakie macie zdanie na temat zamachu na sejm?

  • A czy można mówić jakie ma się swoje zdanie? Przecież podejrzany był inwigilowany przez internet a tak na prawdę NIC NIE ZROBIŁ.

   • No tak, ale rząd musiał sobie załatwić temat zastępczy, ponieważ coraz więcej ludzi zauważa co się obecnie w Polsce dzieje. Ostatnio gruchnęła też sensacja, że aresztowali matkę Madzi.

  • Teraz pojawiła się informacja:
   Kara dla internauty za wpis…
   „Kolejny okupant nie żyje, brawo dla afgańskich bojowników o wolność”.
   – Według sądu, internauta swoim wpisem publicznie pochwalał popełnienie przestępstwa.- to cytat z wiadomości.
   Ale kiedy napisano co powiedział w wywiadzie min.Sikorski: „Władze rosyjskie po zamachu były autentycznie wstrząśnięte.” – PO ZAMACHU!!!, to jak sąd nazwałby taką wypowiedź?

   • Nie wiem, może min. Sikorski miał pół-mroczność jasną? Nie możemy dać się zagłuszyć. Skoro jest coraz gorzej to należy wyjść na ulice i obalić ten (nie)rząd.

 8. Wniosek jest oczywisty, że sąd nie jest obiektywny. Dzieli się obywateli na uprzywilejowanych i tych gorszych.
  Natomiast szperanie ludziom w komputerach bo może ktoś coś napisał albo co gorsza pomyślał to chyba nadgorliwość granicząca z paranoją. Jak można karać za coś czego nie zrobił? Według mnie to absurdalne, choć jest powiedzenie: dajcie człowieka to i paragraf się na niego znajdzie. Idąc tą drogą należałoby odebrać wszystkim prawa jazdy bo każdy kierowca jest potencjalnym zabójcą. Ja mam inny pomysł. Ludzie będący u władzy powinni co np. pół roku przechodzić badania „specjalistyczne”. Władza to bardzo wyczerpujące zajęcie. Co do sejmu (budynku) obawiam się, że jest to bardzo solidna budowla, polska! – to nie amerykańskie wieże. Może pomógłby egzorcyzm? Był taki pomysł, żeby opasać sejm różańcem. Jestem za! ale sejmowe diabły na pewno będą przeciw.

 9. Gorący był listopad tego roku. We mnie też się zagotowało.
  Z ufnością czytałam wpisy na tym blogu, mając nadzieję, że Jezus otwiera drogę do Boga każdemu. Jednak wciąż wraca myśl, że został wysłany dla narodu żydowskiego – potomków Abrahama, Izaaka i Jakuba, stąd pytanie – a ja to kto, owca na rzeź?
  Wiara, Nadzieja, Miłość – to są cnoty. Na pierwszym miejscu jest WIARA czyli mając mocną wiarę można lżyć, kraść, kłamać, mordować??? Jeżeli księża, w piśmie uczeni nie zaczną sensownie odpowiadać na pytania wątpiących lecz zbywać uczonymi filozoficznymi wywodami to nie zyskają wierzących a co najwyżej klepiących pacierze.
  Żegnam.

  • Aniu, Jezus został wysłany do narodu żydowskiemu, ponieważ obiecał im to Bóg. Nie ma się czego bać, obietnica zbawienia za posługę Chrystusowi na ziemi dotyczy każdego. Co do księży to niestety niewielu z nich ma do tego prawdziwe powołanie. Jeśli masz problem to pomódl się i poczytaj Pismo Święte, a Pan Bóg na pewno da ci odpowiedź, co powinnaś uczynić w danej sytuacji.

   • Tere-fere…” pomódl się, poczytaj Pismo Św., porozmawiaj z Matką Boską” – ja nie mam 15 lat ale więcej. Obiecują „niebo” a zabierają ludziom Ziemię! Mieczem i stosami zmusili naszych przodków do przyjęcia wiary w ichniego Boga, żeby się bogacić kosztem prostego ludu, który wówczas nawet pisać nie umiał więc był to żyzny grunt na sianie propagandy.
    Polecam powieść historyczną „Sabat” L. Tieck’a, o zbiorowym morderstwie w Arras, zwanym procesem czarownic, jako skutek intryg i sojuszu władzy królewskiej i władzy Kościoła. Warto wyjść myślowo poza zbiór nieudokumentowanych baśni i historyjek zawartych w Piśmie, przez niektórych nazwanym świętym pismem.
    Niedobór wierzących w KK to nie mój problem. Ja nie boję się Jezusa, nie zrozumiałeś mnie – człowiecze.

 10. Nie walcz o to co materialne, bo bogatym będzie zabrane, a biednym dane. Oni nie zdobędą w posiadanie Ziemi, Bóg im(syjonistom i szatanistom) na to nie pozwoli. Nie przyjęliśmy ich wiary, którą jest talmud. My wierzymy w Jezusa Chrystusa i dlatego chcą nas zniszczyć.
  Wspominałaś o tym, że księża nie odpowiadają sensownie na pytania wątpiącym, zbywają ich.

  Ostatnio przeżyłem szok. Byłem w kościele i kazanie zaczął mówić ksiądz, który zwykle zanudzał, gadał pod nosem. To kazanie było zupełnie inne. Ks. Jacek, bo tak się nazywa, wyrzucił z siebie wszystko co mu leżało na sercu. Z uniesionym głosem zaczął mówić o tym, że księży kontroluje POlicja w tym co przekazują wiernym, a o Smoleńsku nie można nic powiedzieć, bo to jest temat tabu. Dostało się też bardzo mocno unii europejskiej za promowanie aborcji, eutanazji, in vitro i homoseksualizmu, nie takiej unii chciał papież Jan Paweł II. Seriale przekazują oglądającym antychrześcijańskie poglądy, ludzie boją się przyznać do wiary, a modlitwa rodziców z dziećmi to już totalny absurd.

  Każdy słuchał tego z zapartych tchem, to było coś niespotykanego w Kościele od wielu, wielu lat. Na koniec ks. Jacek otrzymał brawa, nie przypominam sobie aby kiedykolwiek się coś takiego zdarzyło.

  Maryja w orędziach Adama – Człowieka prosiła, abyśmy modlili się za księży. Więc może zadziała siła modlitwy?

 11. Jeszcze tylko słówko…
  cyt. „… bo bogatym będzie zabrane, a biednym dane” ???
  A według św. Mateusza: „Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma…”. Jest to wyrwane z kontekstu ale ma zupełnie odmienny sens. Znowu słowna manipulacja.
  Nie chodzi mi o materialną część tej myśli ale, która jest prawdziwa?

  • W ew. wg św. Mateusza chodzi o nasze talenty, umiejętności. Jeśli na ziemi będziemy ciężko pracować, będziemy starać się postępować zgodnie z przykazaniami to rozwiniemy się, a jeśli będziemy leniwi to nie będzie z nas pożytku do służby Jezusowi Chrystusowi. Chyba mniej więcej o coś takiego chodzi.

   • Talent w Średniowieczu to moneta, wartości 240 denarów więc chodzi raczej o pomnażanie majątku nieobecnego pana.

   • Myślę, że jednak chodzi o umiejętności, bo jeśli nie, to byłoby zaprzeczeniem innych przypowieści z Pisma Świętego.

 12. Czy będzie w tym roku koniec świata? Intuicja mówi mi, że tak.
  Szkoda, że nie dowiem się co spowoduje zagładę.

  • Nie wydaje mi się :) ale uważam, że lada moment rozpoczną się apokaliptyczne wydarzenia. Nie chodzi mi jednak o przebiegunowanie lub uderzenie komety. Myślę, że to ludzie sami wywołają apokalipsę. W Nowym Testamencie Jezus Chrystus powiedział, iż najpierw usłyszymy wieści wojenne…

   • Jednak bardzo wiele osób czyni przygotowania, na miarę swoich możliwości – od zapasów zapałek po budowę schronów. Najgorsze, że nie wiadomo czego się spodziewać. Noe, kiedy budował swoją arkę miał taką informację no i stać go było, nie umartwiał się lecz zakasał rękawy i budował. Bóg wówczas nie ostrzegł biedaków, wybrał miejscowego bogacza :(
    Obawiam się, że diabły szykują nam piekielne harce. Czytałam kiedyś ostrzeżenie, żeby nawet nie patrzeć na to co się będzie działo. Ciekawość może zaszkodzić.
    Wieści wojennych nie brakuje. Czy nigdy się nie nauczą żyć bez przemocy?

   • Majątek Noego nie miał żadnego znaczenia, liczyło się to, że zaufał Bogu. Inni też mieli szansę, bo Noe ich ostrzegł. Nie skorzystali – ich wina.
    Przed gniewem Boga nikt nie ucieknie, schrony na nic się nie zdają. Lecz gniew boży będzie dotyczył grzeszników i wyznawców szatana; słudzy Boga mogą być spokojni, nie muszą nigdzie uciekać.
    Też czytałem to proroctwo. Chyba było opisem trzech dni ciemności, wielkiej kary dla tych, którzy do końca walczą z Bogiem.
    Faktycznie, wieści wojenne słychać coraz częściej. Czyżby to był początek czasów końca? Myślę, że najbliższa przyszłość da nam odpowiedź na te pytanie.

   • Nawet powściągliwy W. Putin zapowiedział, że „świat wkracza w epokę radykalnych zmian i – niewykluczone – wstrząsów – „. Ci „na górze” wiedzą więcej.
    Trzymajmy się… wiary :)

   • Tak, dokładnie :)

 13. http://totalnyatak.wordpress.com/2012/10/19/przyjda-wybory-albo-prezydent-bedzie-gdzies-lecial-to-sie-wszystko-zmieni/

  http://totalnyatak.wordpress.com/2012/10/19/jak-dziadek-donalda-tuska-nie-wozil-zbrodniarzy-po-okupowanej-polsce/

  http://totalnyatak.wordpress.com/2012/10/15/towarzysz-general-calosc-grzegorz-braun/

 14. A ja tam chrzanie Boga i chrzanie Lucyfera mam nadzeję że po śmierci wszyscy będą mieli wolną wole .A nie jak teraz chodzą jak roboty a każdy trzyma się chorej mentalności.Jedni chcą zbawienia a drudzy chcą Boskości.Ja chce tylko jednego wolności dla każdego.Wszyscy się boją a powinno być inaczej .

  • Dobra poniosło mnie skasujcie komentarz.

  • No dobrze twoja sprawa, ale wiedz, że to jak jest obecnie na świecie to zasługa szatana oraz także nas, gdy poprzez grzechy oddajemy mu pokłon.

 15. A teraz powiem co o was myśle jesteście bandą idiotów i wierzycie w sterte głupstw pieprze was i całą wasza bandę.

 16. Jestem dumny z mojego (hamstwa) i wcale się tego nie wstydze i będę podążał samotną sciężką aż do końca owieczki Bożę:P

  • Dalej módlcie się o rozum do najświętszej panienki i czekajcie na jezusika ze zgniłego drewna.

   • Nie ma jak polemika na bardzo wysokim poziomie…

 17. Tych co wierzą w Lucyfera też wyzwałem bo na przykład ja mam trzech kolegów którzy mocno wierzą w Boga a czemu mam pądążać sćieżką która również ma swoje nakazy takie typu jak zdepcz słabych albo nie miej przyjaciół wsród ludzi tak pisało w jednej z ksiąg albo żeby całkowicie zniszczyć kościół i jest napisane że w kościele nie ma żadnej mocy a przecież zdarzają się cuda .
  Nie wiedziałem jak odnależć się na takim forum czasem ponosi mnie gniew do wszystkich .

 18. Najwyższy poziom reprezentuje tu „lukasz845”. Metodą „kopiuj – wklej” zamyka każdą polemikę.

  • Idź swoje fochy robić gdzie indziej jeśli Ci się tutaj nie podoba…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s