27 comments on “Orędzie Matki Bożej z 25 lutego 2013 r.

 1. Kobieto Boża! Ty nie musisz sprzątać, gotować, prać, prasować, dzieci zaprowadzać do przedszkola, pracować na jedzenie, odzienie, dach nad głową. Czy te ziemskie sprawy są pociągające, grzeszne? Nie, to konieczność. Walczymy o byt, o życie. Stoisz pośród śniegu i nie czujesz zimna a my-ludzie byśmy zamarzli na śmierć. Pewnie, że jestem zła bo już brak mi sił na te ziemskie „przyjemności”.
  Potrafisz to zrozumieć??? Jak się pomodlę to samo się zrobi? Odpowiedz, proszę.

  Zdenerwowała mnie :(

  • Droga Anno, może stać się tak, że nie będziesz miała pracy lub nagle te ziemskie sprawy stracą sens gdy np. Pan Bóg doświadczy Cię nieuleczalną chorobą, dzieci odwrócą się od Ciebie na starość, gdyż w życiu będą im przyświecały podobne intencje jak Tobie, prace domowe można podzielić z mężem.doba ma 24 godz. Wydaje mi się, że w Twoim przypadku nie chodzi o brak czasu tylko wstyd lub grzechy odwracają Cię od modlitwy i Pana Boga. To co napisałaś to tylko wymówki, pamiętaj, ludzi można łatwo oszukać Pana Boga nie. :) Uporządkuj swoje życie i nie bluźnij Panu Bogu i Niepokalanej Niebieskiej Pani Najświętszej Marii Pannie.

   .

   • Znasz mnie? Jakim prawem posądzasz mnie o grzechy? Pomyśl o swoich Święci są w niebie i nie oni garnki lepią a ktoś musi to zrobić na ziemskim padole śmierci, biedy, głodu i rozpusty. Mamy się modlić i zamrozić się lub zagłodzić?

  • Spokojnie, bluźnienie tu nic nie da ;) Maryja przeżyła o wiele większe cierpienia na Ziemi, co więcej doświadcza ich nadal. Cały czas jesteśmy atakowani przez szatana, a naszą obroną jest modlitwa i wiara w Jezusa Chrystusa. Matka Boża rozumie nas, nie życzy nam źle, daje nam rady jak powinniśmy żyć. „Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba” :)

   • Czasem „wola Nieba” się odmienia ale nie wtedy gdy jesteśmy bierni i pozwalamy złu panoszyć się, Ja też coś wiem, nie masz patentu na wiedzę o Niebie.

   • Może czujecie się zastępcami Pana Jezusa??? Choć ON raczej nie krytykował i nie pouczał innych lecz nauczał.

   • Jakie daje rady w tym i poprzednich orędziach? W kółko tylko módlcie się. Na szczęście nie ma chrześcijańskiego obowiązku wiara w objawienia i mam prawo powątpiewać w ich prawdziwość.

 2. Do Anna: Nadal wydaje mi się, że się jednak nie pomyliłam pisząc,że żyjesz w grzechu, to grzech niczym czarna kotara zasłania Pana Boga. Uporządkuj swoje życie , żyj Ewangelią i przykazaniami, pozbądź się nienawiści a doznasz radości rozmowy z Panem Bogiem, gdyż modlitwa tym właśnie jest. Jednak musisz wziąć pod uwagę jedna podstawową zasadę, wiara bez modlitwy zanika a modlitwa bez wiary nie ma sensu, jest ,,klepaniem,, wyuczonych formułek. Co do objawień, tez mam zastrzeżenia, nie tylko modlitwa ale również przykład nauki Pana Jezusa stosowany w życiu, ora et labora – benedyktyńskie powiedzenie, wszystko dopasować do stanu danego człowieka. Natomiast modlić możesz się idąc z dziećmi, prasując, sprzatając czy gotując, to może dopełniać twoją pracę. Natomiast co do Pana Jezusa, to mało że krytykował, lecz napiętnował wciąż grzeszników, którzy robili pobożne uczynki a własnie brakowało im prawdziwej modlitwy. Nazywał ich wręcz grobami pobielanymi, a co kryje w sobie świeży grób, chyba nie musze Ci tłumaczyć. Zrewiduj swoje życie i sumienie i jeśli uważasz się za katoliczkę , nawróć się i nie szukaj usprawiedliwienia dla swoich grzechów.

 3. Modlicie się i modlicie, odprawiacie krucjaty różańcowe i różniste rytuały ale faktem jest, że Papież odszedł. Nic wam to nie mówi? Wasze modlitwy nie zapobiegły temu a może… spowodowały?
  Myślicie czasami w przerwach między modlitwami?

  • Po tym słowie ,,rytuały,, wiem, że jesteś świadkiem jehowy. Daj sobie spokój kobieto z katolickimi blogami, wracaj do swoich i ich umoralniaj.

 4. Siła modlitwy? A wiesz Łukaszu jaki jest s k u t e k takiej, czy innej modlitwy?
  Pan Jezus zostawił swoim uczniom, apostołom jedną modlitwę „Ojcze Nasz” a te wszystkie inne kto wymyślił?

  • Wracając do świadków jehowy, jakoś wasze końce świata tez się nie sprawdzają i nie spełniają – ciekawe pod natchnieniem jakiego ducha są one ogłaszane wam, ale zapewnie nie jest to Duch Św.

   • Podejrzewam, że ta złość była skutkiem braku modlitw, co z kolei skutkuje oddalaniem się od Jezusa. Zobaczymy co z tego wyniknie. Chyba Annie przydałaby się spowiedź.

  • Jeśli modlimy się do Jezusa Chrystusa to skutek może być tylko dobry. Nie rozumiem twojej złości, zdenerwowałaś się jakby Cię ktoś zmieszał z błotem, a tak nie było. Skąd wiesz czy odejście Benedykta XVI nie było w boskich zamiarach? Teraz powinniśmy się modlić za dobry wybór nowego papieża ;)
   Pozdrawiam

   • Skąd żeś wytrzasnął tę nawiedzona rycerz barbara, jeżeli już to „rycerka” a może to homoseksualista co to nie wie czy jest rycerz czy barbara? Przydałby się jej egzorcysta bo skąd ona/on wie, że jestem świadkiem jehowy jeżeli nie jestem.

   • i jeszcze pisze do mnie w liczbie mnogiej, jakbym była królem :)))

 5. A i jeszcze umieść w nagłówku, że jest to blog katola, jak twierdzi „barb…” bo zmyłki robisz, myślałam, że polskiego patrioty.

 6. Drogi Łukaszu, zablokuj wejście na blog osobie o loginie Anna. To prowokator, który wchodzi w kompetencje Pana Boga, stawia Panu Bogu warunki i żąda od Pana Boga, by poszedł na kompromis ze złem i grzechem, a wszystko po to , by ona się przed sobą usprawiedliwiła i swoją wiarę – świadków jehowy, która we wszech obecnie teraz panującym ekumeniźmie pozwala na takie zachowania. Jednak ona powołuje się na Pana Jezusa i jako katolik twierdzę, że jest ona apostatką i heretyczką wobec tego nie ma prawa wypowiadać się na temat Św Ewangelii i nauki Pana Jezusa. Poza tym z tego co pisze postrzegam ją jako osobę złośliwą, o niskiej kulturze osobistej, nie znającą podstawowych zasad kultury, obowiązującej na blogach. Polecam jej blog pudelek, tam znajdzie zwolennikow swoich teorii ad wiary i przekonań.

  • Chyba masz rację… kiedyś taka nie była nie wiem co jej się stało. Coś mi kiedyś wspominała, że czyta orędzia mery z Irlandii może to jest powód?

 7. Kobieto, z tobą jest poważnie źle. Te obelgi, którymi mnie obrzucasz dotyczą ciebie, tylko za co najbliżsi i rodzina oraz znajomi tak cię nienawidzą, co takiego uczyniłaś w swoim życiu? Gdzie i kim jest ojciec twoich dzieci? Jakiego świętokradztwa dopuściłaś się, że tak bluźnisz? Demon przez ciebie przemawia a on zażarcie walczy z kościołem i czystością , wiec tutaj widzę twój problem oraz tajemnicę, która prawdopodobnie stała się znana twoim bliskim oraz znajomym i odrzucili cie od siebie. Stąd tyle nienawiści do katolików. Pamiętaj jednak , szatan to nie bajkowa postać, to zło destrukcyjne samo w sobie i zniszczy cię, to o czym piszesz jw, ciebie dotyczy i ciebie dotyka, sama na siebie ściągasz działanie demona.
  Laudetur Iesus Christus per omnia, saecula saeculorum AMEN!

  • Wszystkie komentarze obrażonej na cały świat Anny będą usuwane, chyba, że napisze w końcu coś sensownego. Ona chyba tego nie widzi, ale gubi ją pycha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s