4 comments on “Piotrowicz: Rosjanie stosują wobec Polaków zasadę dziel i rządź

 1. Jak widać na zdjęciu panowie nie rozmawiają o pogodzie lecz na bardzo poważny temat a że ściany mogą mieć uszy ten temat chcą ukryć. ś.p. J.F Kennedy powiedział co wiedział: „Tajność służyła i zawsze będzie służyła ukrywania najgorszego zła”.
  Pamiętam też zdjęcie z miejsca tragedii, kiedy D.T. ściskał dłonie i starał się ukryć radość jednak uśmiech został utrwalony.

 2. A dlaczego Piotrowicz powołuje się na opinię Mojżesza??? /ostatnie zdanie wywiadu/ Tak dokładnie zna jego biografię, myśli, opinie?
  Co nas obchodzi co powiedział jakiś Mojżesz, Stalin, Marks czy Engels? Polska jest ojczyzną Polaków a nie Żydów – to nie ta narodowość. Dla Żydów jest państwo Izrael – to ich ziemia obiecana. Tam niech sobie opowiadają bajki i mrzonki.
  85% konfliktów na świecie powstaje w środowiskach wielokulturowych więc niech każdy wraca do swoich miejsc-korzeni, każdemu będzie spokojniej żyć.
  Tu jest Polska, która powstała jako państwo na ziemiach słowiańskich zamieszkałych przez Słowian. Dowodem na to są mapy (od Łaby aż pod Ural i od Bałtyku do Morza Czarnego) oraz legendy, np. o Lechu, Czechu i Rusie. Rosjanie (część z nich) także wywodzą się z plemion słowiańskich. Uczmy się o POLSCE bo nas zjedzą żywcem.
  Jak historia nas uczy, na przykładzie Pana Jezusa, który został ukrzyżowany na zlecenie Żydów (Sanhedrynu?) ale cudzymi rękami, że Żydzi podjudzają jednych na drugich aby osiągnąć swój cel i dlatego wątpię w prawdziwość Biblii, którą przecież napisali Żydzi.
  -Wracajcie do Izraela bo zrobimy wam tu piekło a nie raj. To jest nasza, polska ziemia, ziemia Słowian i dobrych sąsiadów.
  Tak nam dopomóż Bóg.

  • Proszę Cię, nie porównuj Mojżesza do Stalina czy tych innych szatanistów. Mojżesz służył Bogu, był bardzo wytrwały w swojej posłudze. Też nie przepadam za Izraelem, ale nie wszyscy Żydzi są źli. Tak samo jakbyś oceniała Polskę po władzy u nas panującej ;) Najważniejsze jest to, aby jak najwięcej osób uwierzyło w Jezusa i w Jego imię dążyło do zbawienia. Nie ważne jakiego wyznania. Chrystus niósł Swój krzyż na Golgotę za wszystkich ludzi.
   Jezus jest Panem!

   • Tak, Mojżesz był bardzo wytrwały – przez 40 lat oprowadzał lud po pustyni aż wyginęło całe pokolenie, które pamiętało jak było w „egipskiej niewoli”, chyba nie tak bardzo źle tyle, że nie byli lubiani.
    Nie napisałam „wszyscy” są źli ale ze względu na odmienne zwyczaje narody nie powinny się mieszać i mieszkać razem. Mają swój kraj, do którego nie przyjmą bez udokumentowania żydowskiego pochodzenia. Nawet uciekinierów wojennych deportowali ze swojego kraju.
    Moją najlepszą koleżanką w latach szkolnych była dziewczyna, powiedzmy… „żydowskiego pochodzenia”. Młoda i głupia wówczas byłam :) Nikt jej nie prześladował ale nie była lubiana.
    Kto ukrzyżował Pana Jezusa, najwspanialszego człowieka o jakim słyszeli ludzie, No kto??? Nie zrobili tego otwarcie, osobiście lecz czyimiś rękami. To jest podłe i perfidne!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s