6 comments on “Orędzie Adama-Człowieka z 25 stycznia – Szatan posyła swoich „proroków”, by obwieszczali zniszczenie i nieuchronny koniec świata a przecież po „godzinie Damaszku”, którą przeżył apostoł Paweł, nastąpiło jego nawrócenie….

 1. To nie mój temat, nie jestem teologiem, jednak wolałabym wiedzieć czyi prorocy obwieszczają zniszczenie świata bo przecież o tym jest napisane w Biblii:

  KSIĘGA IZAJASZA 10 / 23
  23. Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan zastępów dokona zagłady na całej Ziemi.

  KSIĘGA IZAJASZA 24
  1 Oto Pan spustoszy Ziemię i zniszczy ją,

  17 Groza i przepaść i pułapka na Ciebie, mieszkańcu Ziemi!
  18 I będzie tak, że kto będzie uciekał przed okrzykiem grozy, wpadnie w przepaść a kto wyjdzie z przepaści, uwikła się w pułapkę, gdyż upusty w górze się otworzą, a Ziemia zadrży w posadach.
  19 W bryły rozleci się Ziemia, w kawałki rozpadnie się Ziemia, zatrzęsie i zachwieje się Ziemia

  KSIĘGA IZAJASZA 28 / 22
  22 Teraz więc nie drwijcie, aby nie zacieśniły się wasze więzy , gdyż słyszałem od Wszechmogącego, Pana Zastępów, że postanowiona jest zagłada całej Ziemi.

  Koniec świata kiedyś nastąpi. Może jutro, może za milion lat ale co nam-ludziom do tego. Nie mamy na to wpływu bo zostało POSTANOWIONE.

 2. Nie czytam Biblii bo mnie przeraża to co jest tam napisane. Nie rozumiem dlaczego ta Księga nazwana została Pismem Świętym. Wzbudza strach przed Bogiem, czasem obrzydzenie wobec ludzkich postępków.
  Kiedy dziecko przychodzi na świat ma rodziców, którzy opiekują się nim i uczą życia. Trwa to kilka-kilkanaście lat. Im wyższy poziom ewolucyjny (ryby, płazy, ssaki) tym dłużej to trwa więc jeżeli mamy przejść na wyższy poziom rozwoju potrzebujemy opiekuna-nauczyciela a nie proroków. Jeżeli ludzkość nie przestrzega 10 Przykazań to na co liczy? Na litość, zmiłowanie, miłosierdzie??? Czy tak trudno zrozumieć NIE KRADNIJ, NIE ZABIJAJ…

  • A powinnaś. Chodzi mi zwłaszcza o Ewangelię, gdyż ktoś mądry powiedział, że nie możemy poznać Jezusa jeśli nie będziemy jej czytać

   • Przecież nie napisałam ani jednego słowa o Panu Jezusie ale o wątpliwościach odnośnie proroków ze Starego Testamentu, który jest podstawą wiary w Boga.
    Do Jezusa Chrystusa żywię ogromny szacunek, od dziecka – nie znając wówczas Ewangelii.

 3. Pan Jezus dał przyrzeczenie Sw Faustynie chodzi o iskrę ,jak ma ta iskra przygotować świat,przecież będzie mówiła o ponownym przyjściu Pana Jezusa a to może być dla wielu apokalipsa ikoniec naszego ziemskiego świata,wielu których pujdą za ciemnością .Jak ksiądz zinterpretuje trzecie objawienie Matki BOŻEJ W FATIMIE,PRZECIEŻ MAJĄ być duże zniszczenia wywołane przez wojnę która jest nieuchronna.Jeżeli ktoś to poznaje przez działanie Ducha Świętego i opisuje to, on jest tym co ksiądz opisuje ,ksiądz nie jest jedynym co doznaje kontaktu z Bogiem .Nie znam tej kobiety z IRLANDI nie miałem jej na myśli że ma kontakt ,moja strona int.www.apokalipsa-iskra.pl

 4. Pingback: Trzy dni ciemności ,wersje ..i kontrowersje « Zenobiusz's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s