5 comments on “Chcesz intronizacji? – módl się. Nie szukaj tysiąca sposobów, bo jest tylko jeden. Jezus do Rozalii: wy się o to módlcie, a Ja sam tego dokonam

 1. Kolumbia świadectwem dla świata!
  Wspaniały dokument D.Tarczyńskiego powinien obejrzeć każdy Polak i zacząć myśleć i wyciągać wnioski. Póki co módlmy się o intronizację Jezusa Chrystusa – to są nasze „głosy” liczone w Niebie.

  • Tak i jeśli zbierze się ich odpowiednia ilość to nikt na Ziemi nie będzie mógł się intronizacji przeciwstawić, nawet rząd o teoretycznie nieograniczonej władzy. Róbmy więc co do nas należy :)

   • „Głosujmy” modlitwami na Jezusa Chrystusa aby został Królem Polski. Gdy w Niebie zostaniemy wysłuchani i zapadnie decyzja wówczas – Stanie się! Żadna ziemska władza tej decyzji nie zmieni i nie powstrzyma więc lepiej niech się nie sprzeciwiają.
    :)

   • Bóg w Niebie słucha o co się modlimy (my-ludzie na Ziemi), jeżeli uzna, że jest to dobre, właściwe, zgodne…, wówczas zezwala. Aniołowie czekają, wybucha aplauz i przystępują do działania. Tak się dzieją prawdziwe cuda.
    „Słowo Boga ciałem się staje”… ziszcza się, materializuje(?), dzieje się na Ziemi.

   • Modlitwą można wyprosić wszystko. Nie ma na świecie siły, która mogłaby mu się przeciwstawić. Dlatego powinniśmy zanosić nasze modlitwy z całkowitą ufnością.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s