3 comments on “Gdzie jest czarna skrzynka z tupolewa?

 1. Kiedyś mignęła mi informacja, że jedną skrzynkę wzięły polskie służby. Nie jestem tego pewna, to było dawno temu, tuż po katastrofie.
  Za dużo mataczenia, zbiegów okoliczności, niewyjaśnionych awarii, żeby to mógł być tylko wypadek-katastrofa. Do tego awaria systemu kontrolnego na lotnisku gdzie stał tupolew, akurat tej nocy. Brak relacji z odlotu delegacji. Tak wiele znaczących osób w jednym rejsie… Komuś przeszkadzali. Komu???
  „Prawda nas wyzwoli” – Tak, bo gdy poznamy prawdę rozpoznamy naszego wroga. Teraz to jest „donkiszoteria” a „ci co wiedzą-nie mówią” bo są sprawcami tego. Twarze pokerzysty, zero mimiki, brak jakichkolwiek uczuć na twarzach – maski. Albo jest im to obojętne (zamach) albo osłaniają sprawcę. Czy jedno czy drugie, tacy nie powinni sprawować władzy w naszym kraju!

   • Na to wygląda zwłaszcza, że prezydent Stanów powiedział naszemu prezydentowi B.K., że Polska może skorzystać z art.5 traktatu waszyngtońskiego czyli jest powód i dowód. To co faktycznie jest dowodem w aktach śledztw na pewno jest utajnione ale dla mnie wiarygodna jest opinia kogoś z lotnictwa… „żadna tutka nie rozleciała się na milion kawałków”.
    To ruska maszyna, nie gniotsia, nie łamiotsia.
    Poza tym, to się czuje, pierwsza myśl ma znaczenie. Polacy nie muszą mieć dowodu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s