10 comments on “Ostrzeżenia z Nieba – Mark Mallet cz. I

 1. cyt. …usłyszał słowa diabła: “Każde Zdrowaś Maryjo jest dla mnie jak cios w głowę. Gdyby chrześcijanie wiedzieli jak skuteczna jest ta modlitwa, to byłby mój koniec.”
  – Trzeba było od razu tak mówić! Nie wiedziałam po co mam w kółko przesuwać paciorki. Teraz się przyłożę :)

 2. Jednak jest tu pewna niedorzeczność… „Jest skierowana do Ojca, do Najświętszej Maryi Panny i Trójcy Świętej”. Mówiono mi, że Trójca Święta jest to: Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Czy teraz Ojciec jest poza Trójcą?
  Przy okazji – symbol Iluminatów (trójkąt z okiem) jest „chrześcijańską wersją oka opatrzności i reprezentuje Trójcę Świętą”. Symbol ten ma swoje źródło w mitologii greckiej, jako symbol oka Horusa. Większość ludzi nie zwraca uwagi i po prostu nie zna się na symbolach, jednak ci, którzy je stosują robią to w jakimś celu, sobie wiadomym.

 3. Modlitwa rozancowa jest rozwazaniem historii naszego zbawienia- poprzez Niepokalane Serce Matki Bozej – powtarzanie pozdrowienia anielskiego jako prawdy objawionej nam przez Ducha Swietego o Maryi Dziewicy jest wonia przed tronem Trojcy Swietej, ktorej Matka Boza jest Przybytkiem .Jako Ta w Ktorej mieszka Cala Pelnia Bostwa bedac zarazem tylko stworzeniem dostala calkowita wladze nad Lucyferem i jego upadlymi aniolami, ktorzy przyczynili sie do upadku Adama i Ewy. To – Stworzenie -, jakim jest Matka Boza, ktora nazywamy nowa Ewa zwyciezy szatana .To do Niej bedzie nalezec ostatnie slowo w walce . Szatan o tym wie ,on wie ze przegra, on nie walczy o wygrana, on walczy o dusze ludzkie, a bronia, najskuteczniejsza bronia w walce o dusze jest wlasnie rozaniec. Prosta modlitwa ktora obrazuje nam historie zbawienia, co do ktorej szatan nie moze sie nie ustosunkowac, przypomina mu rozaniec, ze poniesie kleske i zostanie zwyciezony, zwyciezony przez Kobiete ktora kiedys zostala stworzona jako ktos mniejszy w hierarhii niebieskiej od niego. To obezwladnia jego pyche, przez co nie ma juz takiej sily walczyc z Bogiem o dusze ludzkie Nie ma w tej modlitwie zadnej sprzecznosci jest za to niebywala sila przeciwko pysze .Pokora Maryi przeciwstawiona pysze Lucyfera jest dla niego tym obezwladniajacym go jak sam mowi lancuchem. Zatem nie zaniedbujmy tej prostej w formi, a poteznej w mocy modlitwie o dusze ludzkie amen!

  • Ja żyję na planecie Ziemia, którą zamieszkują tzw. ludzie. Są tu również wszelakie zwierzęta; kozy, małpy, krowy i wiele innych stworzeń bożych. Natomiast jakiś szatan, Maryja Dziewica, Trójca Święta itp. ” Cala Pełnia Bóstwa”/cyt./ są nam – ziemianom nieznane, nierozpoznawalne.
   Skoro Bóg w Swej Doskonałej Mądrości ukrył to przed nami to zapewne nie chce abyśmy o tym wiedzieli a tym bardziej mieszali się do tego.
   Pani „tereso” a na jakiej planecie Pani mieszka ?

   • Bóg „ukrywa” przed nami Swoją obecność, bo chce żebyśmy Mu zaufali. „Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli” ;)

 4. Łukaszu, nawet apostołowie nie uwierzyli niewiastom, które opowiedziały o spotkaniu Jezusa jako Zmartwychwstałego. To też nauka, żeby nie wierzyć we wszystko co mówią i piszą.
  Pozostaje kwestia zaufania, to nie jest łatwe. Ale nie napiszę o tym, żeby nie zachwiać Twoim. :)

 5. Nawet apostolowie nie uwierzyli, czy oby na pewno nie uwierzyli? pobiegli do grobu a Piotr wszedl pierwszy zobaczyl i uwierzyl .Natura ludzka lubi podpierac sie empirycznym dowodem jednak czy na plaszczyznie religii empiryczne doswiadczenie jest az tak bardzo wazne? Matka Boza uwierzyla ze pocznie Zbawiciela Jej przyzwolenie bylo wynikiem wiary i milosci Boga Jezeli wierzysz i kochasz Boga i Jego Oblubienice Kosciol Swiety nie zbladzisz . Kochajac nie zapomnisz o milosci, Kosciele Swietym ,w swojej modlitwie ,reszte dokona sam Bog, ktory odpowie na milosc jasnoscia umyslu i czystoscia rozeznania
  Samo ludzkie gdybanie i rozeznanie bez swiatla z „gory” prowadzi do pychy i glupawych wnioskow jakie rodzi pycha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s