3 comments on “NASZ WYWIAD: Jak zamordowano stocznię w Szczecinie

 1. A na kogo głosowali Szczecinianie?
  Cała zachodnia Polska, łącznie ze Szczecinem, także Gdańsk i Warszawa wybrały PO. Bądźmy wreszcie mądrzy przed szkodą. Nie wolno wierzyć politykom bo oni obiecują to co my potrzebujemy a robią inaczej. To są tylko obietnice, puste słowa, tak jak postulaty Solidarności, że… po stu latach – kpina z Narodu! Strzeżmy się charyzmatycznych przywódców.
  To skandal co się dzieje w naszym kraju, nic nie funkcjonuje prawidłowo a nierząd jest bardzo zadowolony z siebie. Dzieło niszczenia Polski dokonuje się za milczącym przyzwoleniem obywateli.

   • Pewnie dlatego została zniszczona :(
    Co wiedzą miliony Polaków o stoczniach, o kopalniach o energetyce, o innych gałęziach przemysłu? Niewiele lub nic. Widzą w mediach uśmiechniętych posłów, ministrów, premiera, marszałka itd. Znaczy się dobrze jest – niektórym, wybranym przez obywateli.
    Naród to siła ale musi mieć przywódcę, który poprowadzi w odpowiednim kierunku, Za byle kim nie pójdą oddać życie, za idiotów, którzy głosują bez pomyślunku. To wysoka stawka. Jeśli znasz trochę naszą współczesną historię to zapewne wiesz, że do protestujących władza każe strzelać. Tak też było niedawno, na Marszu Niepodległości. Nie wiem jaką nazwę ma obecny ustrój w Polsce ale na pewno nie jest to demokracja, może dyktatura? bardziej pasuje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s