7 comments on “Orędzia amsterdamskie oficjalnie uznane za nadprzyrodzone – nie pozwólmy kpić z Maryi Współodkupicielki i z innych objawień maryjnych

 1. Nie dajmy się zwariować.
  Pan Jezus zapowiedział, że będzie wielu fałszywych proroków i mesjaszy.
  „Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego”. Do ostatniej chwili nie będziemy wiedzieć „tak jak było za dni Noego” (według św. Mateusza).

  • W sumie racja. W końcu mamy sumienia i sami powinniśmy odróżniać co jest dobre, a co złe. Jednak Medjugorje jest ok i kilka innych na pewno też, tylko ciężko wyłapać które to.

   • Potrzeba nam Wiary i Nadziei,

    https://ostrzezenie.wordpress.com/2012/12/
    Podoba mi się ta zapowiedź zmiany, zwłaszcza z wiedzą, że jest hen daleko we wszechświecie planeta taka sama jak nasza Ziemia, może nawet piękniejsza, jednak ludzkość nigdy tam nie doleci. Może Pan Bóg weźmie swe dzieci w ramiona i je tam umieści. ON to potrafi :)

    Z mocami szatańskimi ludzie chyba nie mają szansy wygrać ale pamiętajmy o mocy imienia Jezus i o Świętym Krzyżu (równoramiennym), którego diabły się boją.

   • Nie czytaj tej strony! Wiele osób, które zaufało tym orędziom i regularnie odmawiało „modlitwy krucjaty” czuło jakiś wewnętrzny strach, wręcz opętanie!

   • Dzięki za ostrzeżenie, Ty znasz się na tym lepiej niż ja. Nie jestem zbyt gorliwa w powtarzaniu w kółko tych samych zdań. Modlitwa powinna być żarliwa i ze swojego serca – tak myślę.

   • W porządku ;) Te orędzia zawierają wiele fałszu, który da się wyłapać dopiero po przeczytaniu wielu z nich. Twoja definicja modlitwy jest ok.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s