3 comments on “Rodzina Rothschildów – szczyt piramidy zła!

  1. Dwie publikacje – Rodrugueza (1925 rok pierwszej edycji) oraz Williama Guy Carr’a dzieło – “Satan, Prince of This World” – (“Szatan, książę tego świata”) wydane po raz pierwszy w roku 1959, obie te publikacje cytują w całości list Pike’a do Mazziniego.

  2. Gdyby tak było to ta strona by już nie istniała. Nie są aż tacy mocni. Boicie się czegoś co nie jest aż takie wielkie. Wielkie to są masy i to one mogą przestawiać góry. Przypomnę Wielką Rewolucję Październikową. A jak chcecie się coś ciekawego dowiedzieć to napiszcie do mnie to się spotkamy.
    E-mail to shark2@dropzone.com

    • Oczywiście, że nie są na tyle mocni by absolutnie wszystkich kontrolować. Jednak mają w posiadaniu większość ziemskich dóbr. Przez taką kontrolę na Ukrainie na przełomie lat 1932/1933 zginęło z głodu ok. 10 mln niewinnych ludzi. Na szczęście wiecznie rządzić nie będą. Bóg nie pozwoli im na to, aby zapanowali nad całym światem. Niedługo skończy się ich panowanie na Ziemi, władzę przejmie najlepszy przywódca jakiego moglibyśmy mieć – Jezus Chrystus.
      Pozdrawiam ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s