10 comments on “Orędzia MBM (Mery Irlandki) przedsionkiem do budowy struktur nowego anty-kościoła (ze swoim jezusem). Mieszanie ich z przekazami Królowej Pokoju (dzieckonmp) to OBELGA I POLICZEK WYMIERZONY NMP!!!

  1. Orędzia od żywego płomienia to są jakieś przerażające herezje, jak wy możecie tak bluźnić, skąd w was taka nienawiść do tych orędzi? I Żywy płomień i Adam Skwarczyński to obydwaj są heretycy, i taka pycha przez nich przemawia i egoizm aż razi w oczy normalnie, to właśnie cechuje fałszywych proroków, że się chełpią swoją znajomością pism i inteligencją i robią zamieszanie wokół siebie a prawdziwe przekazy zawsze były obrażane i wyśmiewane i odciągacie ludzi od prawdy, opamiętajcie się, spójrzcie co mówią ludzie wierzący w orędzia MBM, że jaką wlało to w nich miłość , że są szczęśliwi pogodni i ta Boża miłość taka silna, że się nie da jej zaprzeczyć i każdy wierzący to powie i się modlą i z radością do kościoła i tak atmosfera przyjemna u wierzących w te orędzia a u was jakieś krzyki, obrażanie, wyśmiewanie,chyba wszystkim jest wiadome, że takie zachowanie od złego ducha pochodzi? I chełpicie się swoją jakąś znajomością pism a to co robicie z wiarą jest całkowicie sprzeczne! I błędy które zauważacie w tych przekazach są z powodu waszej własnej złej interpretacji!!! i już widać, że wszystko się zaczyna i klęski żywiołowe i konflikty na świecie, i nie bądźcie uparci do samego końca i nie odciągajcie ludzi od prawdy!!!

    • Masło maślane. Może swoje wywody poprzyj dowodami. Jakoś słyszałem zupełnie coś innego o osobach odmawiających krucjatki mery. Podobno ogarnia ich strach, którego nie potrafią wyjaśnić pochodzenia, koszmary senne itp. Liczę na sensowną odpowiedź.

      • nom strach jak wiadomo pochodzi od szatana, więc skoro bierzesz te orędzia i w nie wierzysz i się modlisz to on ciebie w szczególności atakuje, żebyś przestał to robić i stąd jest strach i złe samopoczucie może być, więc trzeba się dużo modlić, żeby się bronić przed nim i stąd są te złe stany, źle ludzie to interpretują, że złe samopoczucie to od złego ducha są te objawienia, był czasem strach i lęk na początku jak je znalazłem i uwierzyłem ale z drugiej strony jest ta wszechogarniająca Boża miłość, że szok to był dla mnie, że tak można kochać tak czysto, ona tak we mnie płonie czasem dosłownie, i wiecie chyba, że bluźnierstwo przeciw duchowi świętemu jest grzechem wiekuistym, jeżeli się nie wie to trzeba zachować milczenie, i patrząc na te wypowiedzi na tej stronie w obroniewiaryitradycji to normalnie wykręca jak się czyta te wypowiedzi, twierdzą ludzie, że mówią w imieniu Pana Jezusa a rzucają oszczerstwa wyśmiewanie i jakieś własne pokrętne interpretacje, kompletnie bez sensu ludzie tam te orędzia interpretują, dziury w całym szukają, przykładowo jest mowa, że Maria przeżywa agonię w imię Pana Jezusa i ludzie gadają, że te przekazy od złego ducha z tego powodu a przeżywa agonie bo jest duszą ofiarną, tak jak św. Faustyna miała takie bóle różne i ciemność duszy tak i ona ma takie bóle, i tak się tam przekrzykują jeden przez drugiego dosłownie żadnego argumentu, i może i czasem są takie nieprzyjemne momenty np. że miliardy ludzi jest w piekle ale przecież wiele rzeczy nie jest do ludzkiej wiedzy, żaden człowiek nie wie jak to dokładnie będzie na sądzie i jeszcze jest potem drugie zmartwychwstanie za tysiąc lat i o tym też żadnemu człowiekowi nie wiadomo, jedni idą do życia ci z nieba i czyśćca a pozostali co pomarli w grzechu śmiertelnym na sąd i oni przez te tysiąc lat co reszta będzie w raju będą cierpieć ostatnio doszło orędzie i nie wiadomo co będzie potem, niby tyle w piekle ale ciągle jest mowa, że Bóg nie chce stracić żadnej duszy, a przykładowo przepowiedziane było kilka klęsk żywiołowych, to powiedzcie czy Bóg by pozwolił aby ktoś się pod niego podszywał a już w szczególności jak szatan to czy On – Bóg by pozwolił na to aby te katastrofy się sprawdziły, taki przykład prosty, i co do księdza Adama Skwarczyńskiego to on jest fałszywym prorokiem i ludzie sobie przez takich ludzi fałszywe poczucie bezpieczeństwa robią, i on komentuje te orędzia Adama- człowieka, wcześniej też je czytałem ale jak w końcu doszło orędzie z 18 września chyba spójrzcie jak Matka Boska gada z jakimś Św. Stanisławem, to to orędzie już jest bardzo podejrzane, ono na pewno już nie jest z Nieba i dalsze też to już są jakieś kpiny te orędzia, one już nie są z Nieba od 18 września a Adam Skw. dalej je komentuje, przypatrzcie się temu orędziu i następne one już są oszukane, a orędzia od Żywego Płomienia to też jest herezja, one są przerażające wręcz, oj nom już starczy może tej odpowiedzi, przepraszam, że dopiero teraz bo nie zaglądałem tutaj

  2. i tutaj też masz na górze jakąś pokrętną interpretację, że armia, no ludzie się zbierają w grupach i się modlą na Różańcu i Koronką, a tak jest nazwana ta grupa osób modlących się – armia modlitewna i chyba nic w tym złego,no brak słów, to jest właśnie masło maślane, sami sobie ludzie coś wymyślają i dokładają od siebie, i że jakieś stopnie, no może być prowadzący tak jak ksiądz jest w kościele czy katecheta na lekcji religii, no to jest właśnie to szukanie dziury w całym, ręce opadają

  3. raczej staram się codziennie, no i Różaniec i Koronka obok tego, i egzorcyzmy do Michała Anioła i do innych świętych też, a co w związku z tym?

  4. więc powtarzam jeszcze raz, dlatego mogą powodować strach bo są z Nieba i szatan Cię w szczególności atakuje żebyś przestał się nimi modlić a jak już mu się uda Cię odciągnąć to może już przestać Ci podrzucać ten strach i lęki i ulga ktoś powie, że lepiej jak przestał się nimi modlić, to jest wszystko na odwrót niż tak jak Ty interpretujesz, jakby te orędzia były od złego to by Ci tego strachu nie podrzucał, nie odciągał by Cię od nich, rozumiesz?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s