6 comments on “Orędzia Mery z Irlandii przybierają coraz bardziej agresywny i bluźnierczy charakter

  1. Te argumenty są wyssane z palca i bardzo biedne. Biedniejsze niż te za czasów faryzeuszów. Łatwo pogłos krytyki Słowa Bożego, zyskuje aprobatę. Tak było w czasie, kiedy Jezus był między ludźmi i tak samo jest teraz, kiedy do nas mówi. Spójrzcie na siebie faryzeusze współczesności, jak sami sobie dajecie świadectwo, że czasy opisane w Biblii są tak odległe, że nieprawdopodobne jak chociażby – prorok Boga Ojca dzisiaj. Uważacie że prorocy dzisiaj to jakieś zabobony? Że ponowne przyjście Jezusa, to też mity wyblakłe we współczesnym świecie? Wtedy też byli analizatorzy pisma i prawa… I jeszcze jedno, najważniejsze….

    Słuchajcie faryzeusze – przeczytajcie np. Mateusza 12,22. I pytam was – jeśli szatan namawia do różańca, koronki i modlitwy do Boga Ojca, Jezusa Chrystusa, Matki Bożej i Ducha Świętego to jakże ostoi się jego królestwo? Odpowiedzcie. Tak samo oskarżali faryzeusze Jezusa. Takie same argumenty przemawiają przez was – to dopiero znak diabła. Macie oczy a nie widzicie, macie uszy a nie słyszycie. Przeczytajcie najpierw te orędzia od początku i pomódlcie się o rozeznanie.

    I najistotniejsze pytanie. Czym jest modlitwa? Jeśli zwracasz się np tak: Jezu proszę Cię o…. – czy to jest modlitwa? Jeśli tak, to czy mówiąc Jezu proszę Cię o… modlisz się do szatana? Czy Zwracając się do Jezusa można kierować modlitwę do szatana? Jeśli nie, to dlaczego w orędziach, które pochodzą niby od diabła, nie ma nigdzie żadnej modlitwy w której zwracalibyśmy się – szatanie , diable, cielcu, proszę cię o… ?

    • Oczywiście, że wierzę w Powtórne Przyjście Chrystusa w najbliższym czasie oraz proroków czasów współczesnych, ale nie wszystkich, ponieważ „wielu będzie fałszywych proroków”. Proszę, podaj kontrargumenty.

  2. Widzę różne poglądy na temat MBM. Ale czy jej objawienia zostaly POTWIERDZONE jako PRAWDZIWE?? Jak np z Fatimy, Lourde’s, Medjugorie?????

  3. Ja też w nie wierzyłem… Jeden św nie pamiętam który a nawet i dwóch tylko żyjących w różnych epokach to byli hyba Pio i św Brygida. Stwierdzili że przy prawdziwym objawieniu czuje się strach i nie pewność a dopiero na końcu radość i miłość… Ja czuje w tych orędziach wyłącznie strach. Kiedyś były one bardzo dobre dziś są gorsze tzn mniej przekonuwujące. Prawdziej obecności Boga doświadczam np czytając dziennik św Faustyny w nim jest ukazane wszystko co jest w duszy tej św od rozterek emocjonalnych, które wynikały z niepewności podjęcia decyzji, po radość z pojednania się z Bogiem, ale tylko po części bo wszystko co odczuwała na ziemi to było pragnienie Boga i ona wiedziała że to jej pełne zjednoczenie z Bogiem nie dokona się na ziemi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s