27 comments on “Koniec z orędziami Marii Bożego(szatańskiego) Miłosierdzia

 1. Nie przyszło ci do głowy,że te teksty są tłumaczone z angielskiego na Polski i czasami trudno jest znaleźć słowa polskie odpowiadające angielskim?Skoro jesteś takim znawcą to dlaczego nie wziąłeś tego pod uwagę?Ja nie widzę w tym nic złego.Bóg ma władzę nad tym światem i jak będzie chciał tak zrobi.

  • Proroctwa nie mogą straszyć, muszą dawać nadzieję i pogłębiać naszą wiarę. Tam jest na odwrót. To po pierwsze.
   Mery z Irlandii podaje, że ta jej księga prawdy będzie na równi z Pismem świętym. No po prostu niebywałe. To po drugie.
   Wizjonerka powiada, iż będziemy żyć wiecznie na ziemi w naszych „idealnych ciałach”. Pamiętam to z jednego z orędzi. Śmiech na sali.
   Mógłbym Ci tak wymieniać więcej. Nie potępiam Cię, bo do niedawna sam w nie wierzyłem. Szatan jest największym manipulatorem. „Wielu zostanie zwiedzionych”. Zamiast tych orędzi poczytaj Pismo Święte, tam znajdziesz tylko prawdę ;)

 2. Kiedy Jezus przyszedl na swiat, gdy juz dorosl i potem nauczal ilu uczonych w Pismie podwazalo Jego Nauki, ilu Go potepialo i twierdzilo ze jest heretykiem bo mija sie Jego Mowa z tym co jest w Pismach… teraz gdy patrze na ta batalie przypominaja mi sie tamtejsi faryzeusze! Ja calym sercem, cala dusza i wiara swoja ufam, ze gdyby te oredzia z Irlandi pochodzily nie od Ojca, moje modlitwy by Pan mi nie pozwolil isc w zla strone dawno by mnie odwiodly od tego. Wiec wciaz sie modle do Ducha Sw i wierze, ze On mnie prowadzi… Pamietajce ze zaden czlowiek nie moze do konca twierdzic ze poznal i zinterpretowal Pisma do tego stopnia ze ma prawo mowic co i jak mysli Bog – niech zaden z was nie bedzie wspolczesnym faryzeuszem… modlmy sie jedni za drugich bysmy nie zbladzili… :)

  • Nareszcie ktoś mądry się odezwał, po nicku widać, że nię ksiądz:)
   Do wszystkich szkalujących te orędzia mam pytanie: jak będziecie się czuć kiedy się okaże, ze one jednak były prawdziwe? Co powiecie Panu Bogu? Ze sie pomylilście i przez Was wiele dusz odwróciło się od Słowa Bożego? Naprawde, w tym przypadku cokolwiek powiedzie publicznie może się obrócić przeciwko Wam. Milczenie jest złotem:)

   Ps: Jeżeli te orędzia pochodzą od złego to trochę mu nie wyszło, bo na mnie wywarły skutek taki, że coraz częściej przystępuje do spowiedzi i Komunii Świętej, zaczynam bardziej pracować nad sobą. Czyżby o to chodziło szatanowi?

   • Zanim Ci odpowiem, to najpierw dwa pytania: odmawiasz wszystkie modlitwy krucjaty, tak jak było w tych orędziach przykazane? I czy uważasz, że to są jedyne prawdziwe orędzia przekazywane z Góry, bo przecież tak było napisane w jednym z nich?

   • Nie odmawiam tych modlitw, bo brak mi determinacji, aby złożyć je w jakiś format i wydrukować. Modlę się jak dotychczas tylko częściej i bardziej świadomie. Jeżeli chodzi o drugie pytanie to nie wiem gdzie jest napisane, że inne orędzia są nieprawdziwe. Nie sądzę aby taki był przekaz, bo wiadomo, że to nie prawda. Natomiast gdzieś tam pewnie pojawiły się słowa o wielkiej wadze tych orędzi, co nie jest żadnym bluźnierstwem.
    Abstrahując od pytań to mi te ataki księży, na te orędzia przypominają kłótnie miedzy mężem i żoną, kiedy to jeden z małżonków wyrywa zdania z kontekstu, nie rozumiejąc całej rozmowy i czepia się uparcie wybranych zdań, aby udowodnić, że ta druga strona nie ma racji.
    Jesteśmy tylko ludźmi i mamy taką wiedzę jaka została nam przekazana w Piśmie Świętym,
    wiemy też, że nie ma tam szczegółów odnośnie czasów ostatecznych. Krytykujemy więc w oparciu o wiedzę wyniesioną z seminarium i własnych studiuów na temat Pisma Św. W moim odczuciu to dużo za mało, aby wchodzić w dyskusje z Bogiem.

   • No i właśnie w tym rzecz! :) Osoby modlące się tymi krucjatkami po krótkim czasie zaczęły odczuwać paniczny strach, same nie wiedziały dokładnie przed czym, pisano o tym na blogu W Obronie Wiary i Tradycji. O innych orędziach było napisane w jednych z tych „objawień” mery. Co do Pisma Świętego to faktycznie, informacje dotyczące czasów ostatecznych można interpretować na wiele sposobów. Więc jeśli zdecydowałeś się poszukać czegoś więcej, musisz być bardzo ostrożny, bo „w tych czasach nastanie wielu fałszywych proroków”.
    Pozdrawiam

 3. Czyli Twoim zdaniem szatan wzywa ludzi do nawrócenia, modlitwy koronką do miłosierdzia i pokuty za grzechy? Trochę to nielogiczne.

  • Szatan to mistrz manipulacji. Wierzysz w modlitwę za odpuszczenie wszystkich grzechów? Albo dlaczego w tych orędziach obiecane jest nam idealne ciało, a nie ma nic o naszej duszy? Ciało jest ważniejsze od duszy? Czy tego uczył Jezus Chrystus?

   To są herezje. Nie czytaj tego. Polecam Ci objawienia w Medjugorje oraz w Garabandal, a także wizję piekła Jana Bosko ;)

 4. Słuchajcie „faryzeusze” Mateusza 12,22. I pytam was – jeśli szatan namawia do różańca, koronki i modlitwy do Boga Ojca i Jezusa Chrystusa, to jakże ostoi się jego królestwo? Odpowiedzcie. Macie oczy a nie widzicie, macie uszy a nie słyszycie. Przeczytajcie najpierw te orędzia i pomódlcie się o rozeznanie a dopiero wtedy atakujcie – bo jesteście faryzeuszami współczesnego świata.

  • A ja myślałem, że namawia do tych śmiesznych „modlitw krucjaty”. Zrozum, że szatan jest mistrzem manipulacji i to, że raz na rok napomknie o odmawianiu różańca i koronki do Bożego Miłosierdzia to nic nie znaczy. Jemu zależy na tym, żebyśmy odmawiali te jego krucjatki, bo wtedy on się umacnia.
   Pozdrawiam serdecznie. Jezus jest Panem!

  • Zdumiewająca jest determinacja zwolenników „Orędzionek” wykazywana tu na blogu,który „ośmielił się podjąć krytykę.Jest tyle źródeł wykazujących o c chodzi,udają że ich nie znają ,i swoje z uporem,Sekta to tylko ,czy zadaniowana agentura ??/Zdumiewający jest ten wręcz atak na Polski Kościół.Jeden cel osiągnęli.Piszesz Autorze że w Biblii,nie ma nic o ostrzeżeniu,i natychmiast masz poparcie „nowych protestantów ” dla swojej tezy”.Katolicy mają jeszcze tradycję i Nauczanie Kościoła.Nie ulega wątpliwości ,że Ostrzeżenie będzie,mówią o tym uznane przez Kościółlub nie odrzucone z góry jako niezgodne z Nauczaniem i Ewangelią,Objawienia..
   O to tu chodzi,zamęt ponad wszystko,pojęciowy teologiczny,setki nowych modlitewek,by zmęczeni ludzie odrzucili wszystko.Kto ma czas to badać.
   Tu właśnie jest pies pogrzebany.

   • Faktycznie, być może mylę się co do Ostrzeżenia. Jeśli chodzi o tych obrońców orędzi MBnM to zapewne część to agentura, lecz reszta jest pod wpływem tych krucjatek, które z tego co słyszałem mają moc opętującą.
    Pozdrawiam

 5. Lukasz 845, napisałeś, że proroctwo nie może straszyć, lecz musi przynosić nadzieję. Tu się z Tobą nie zgodzę. Nie będę już rozwijać tematu proroctwa apokalipsy, które jest przecież w Piśmie Świętym i ukazuje np. plagi, pieczęcie czy 7 czasz. Przeczytaj sobie także fragment Zachariasza rozdział 5.
  Można także napomnieć do św. Siostry Faustyny, która, jak twierdzą świadkowie przepowiedziała straszliwą wojnę. Jak widać, proroctwa także mogą przynosić grozę, ale płynącą z Bożego Miłosierdzia. Nie zamykajmy Boga tylko w swoim ludzkim myśleniu, spróbujmy poczytać Pismo Święte. Co do tego orędzia, nie mam zdania, ale nie jestem za tym by od razu posądzać, że pochodzą od szatana, czas pokaże, a my może zamiast osądzać postarajmy się dobrze zachowywać w swoim własnym otoczeniu. Pozdrawiam.

  • Zgodzę się z Tobą, lecz nie do końca. W prawdziwych proroctwach np. z Pisma Świętego opisywana była kara Boga dla ludzi w czasach ostatecznym, ale potem miała być dana nagroda dla wytrwałych w wierze. Natomiast w orędziach MBM są realne groźby, pamiętam, fragment jednego z nich, gdy jeszcze je czytałem coś takiego: w tym roku zostało uwolnione z piekła 5 mln demonów, a rok i dwa lata temu ileśtam. Pytam się co to ma być? Matka Boża chce abyśmy się załamali wielkością potęgi szatana? To wskazuje na oczywistą manipulację w orędziach. Inną kwestią są obiecane niezniszczalne ciała wolne od chorób. Przecież Pan Bóg NIGDY nam tego nie obiecał! W Biblii jest mowa wyłącznie o tym, że nasze dusze w zależności od naszego życia na ziemi trafią do nieba, czyśćca bądź piekła. Polecam Ci orędzia z Medjugorje oraz Adama – Człowieka, a z tymi jak najszybciej skończ.
   Pozdrawiam
   Jezus jest Panem!

 6. To prawda że po śmierci nasze dusze trafiają albo do nieba, czyśćca, bądź piekła. Zastanawiają mnie natomiast te ciała. Napisane jest że na sądzie ostatecznym zmartwychwstaniemy wraz z ciałami ale przemienionymi…czy się mylę? Z tymi orędziami od Marii, przestałam się nimi interesować, dzięki za propozycje, na pewno przeczytam.
  Pozdrawiam.

 7. mnie uderzyła modlitwa tej krucjaty ciągle tylko ojcze i ojcze boskość idt a w modlitwie z koronki wyłączone imię Pana…. troszke okultyzmem i ezoteryką zajeżdża

  • Przecież szatan musi podawać choć odrobinę prawdy, aby ktoś mu uwierzył ;) Poczytaj na stronie W Obronie Wiary i Tradycji o tych orędziach, ostatnio coraz więcej księży ich odradza.
   Pozdrawiam

   • Lukasz845 – ja odmawiam Krucjaty Modlitwy regularnie – są piękne, to co chciałabym Panu Bogu swoim słowami powiedzieć – jest w nich. Odmawiam też różaniec i koronkę i od pewnego czasu regularnie się spowiadam i przystępuję do Komunii Św. Powiedz mi jakim cudem tak się dzieje- skoro jesteś pewien, że to wszystko pochodzi od złego ducha. Zapewniam Cie, że czuję się duchowo mocniejsza i spokojniejsza i bardziej ufna w Bogu, choć wiem, że trudne czasy czekają Wierzących. Nie wiem kto Ci naopowiadał coś o panicznym strachu jakie wywołuje odmawianie Krucjat. To bzdura. A inną rzeczą jest że – niejeden Święty godząc się na Wolę Bożą nie raz paniczny strach przeżywał, a wszystko jednak miało swój głębszy sens. Zresztą zauważyłam, że w swoich postach opierasz się głównie na tym co przeczytasz na stronie przeciwników Orędzi – tam gdzie wypisują o nich nieprawdopodobne rzeczy, przekręcają i łapią za słowa. Widzę, że jednak wielu się na to nabiera. Z tego co słyszałeś Krucjaty mają moc „opętującą”. Gdzie i od kogo słyszałeś? Kolejna bzdura. Poza tym radziłabym mieć poważniejszy stosunek do kwestii opętania. Powiedz mi jeszcze jaka w tym jest logika ” jak się odmawia Krucjaty szatan się umacnia”. Jak może się umacniać skoro modlimy się do Pana Jezusa, Boga Ojca i Matki Bożej. Co jest takiego złego w tych Krucjatach? Przeczytaj Orędzia od początku, przemódl to. Nikt Ci nie każe wierzyć. Ale zastanów się co Cię skłania do takiej zaciętej walki przeciw nim. W czym Ci one tak przeszkadzają? Czepiasz się szczegółów zapewniając, że Jezus nie mógł by tak powiedzieć. Tu jest coś nie w porządku. Zastanów się w Kogo wierzysz i poproś Ducha Świętego o łaskę rozeznania.

   • Czujesz się mocniejsza duchowo, ponieważ odmawiasz też różaniec oraz koronkę do bożego miłosierdzia. Polecam Ci poczytać świadectw osób straszonych przez demony na stronie W Obronie Wiary i Tradycji; jest tego coraz więcej. W jednym z niedawnych orędzi Mery powiedziała, że jest obecnie jedynym prawdziwym prorokiem tych czasów i tylko w te orędzia musimy wierzyć. W takim razie co z Medjugorje??? Według mnie o wiele bardziej wiarygodne.

 8. No to jasne, że mocniejsza dzięki różańcowi i koronce, ale pomyśl gdyby Orędzia pochodziły od złego, czy chciałabym dalej odmawiać Różaniec i Koronkę? Właśnie w Orędziach jest prośba o odmawianie różańca i koronki. Sam widzisz, że nic złego mi one nie zrobiły :) Nie było nic takiego napisane, że tylko i wyłącznie te Orędzia są prawdziwe. Było napisane, że Maria jest prorokiem czasów ostatecznych i o ile pamiętam, że jest ostatnim posłańcem od Pana ( A NIE JEDYNYM PRAWDZIWYM – PODAJ CYTAT) ale są inni wizjonerzy na świecie tylko, że każdy z nich ma swoją odrębną „misję”, ale suma sumarum każdy pracuje na Chwałę Bożą i dla zrealizowania Bożego Planu. Proszę, wklejaj cytaty, jak się odwołujesz do czegoś konkretnego, bo moim zdaniem trochę przekręcasz. Medjugorje, Garabandal i Orędzia Marii Bożego Miłosierdzia w każdym z tych przesłań (moim zdaniem prawdziwych) jest pewna myśl przewodnia – nawoływanie do NAWRÓCENIA – modlitwy, postu, pokuty. Więc, chyba nie musisz martwić się bo nikt tu Medjugorje nie dyskredytuje. Jeśli chodzi o opętania…to wierzę, że jest coraz więcej takich przypadków. Ale co to ma wspólnego z Orędziami MDM? Nie widzę związku….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s